ارژنگ داوودی إعلام اعتصاب خوراک و دارو کرد

 

امروز شنبه ۴شهریور ١٣٩۶زندانی سیاسی ارژنگ داوودی از روز ۲۹ مرداد ماه ١٣٩۶ در اعتراض به شرایط فجیع خود در زندان زابل و همبستگی با زندانیان سیاسی اعتصابی در زندان رجایی شهر اعلام اعتصاب خوراک و دارو کرد.
بنابه گزارش سایت خبرى نگاه، ارژنگ داوودی زندانی سیاسی در پیام خود اعلام کرد:”که از زندانیان سیاسی اعتصابی در رجایی شهر حمایت می کند و تا رسیدن به خواسته هایش دست از اعتصاب خوراک و دارو نخواهد کشید”.

گفتنى است،”وى با داشتن حکم از این زندان به آن زندان و در انفرادى نگه داشته و تا کنون شانزده بار به زندانهاى مختلف منتقل شده،زندان هایى که فاقد هرگونه امکانات بهداشتی و درمانى هستند ،و در حال حاضر در قرنطینه زندان زابل به سر مى برد.
مسئولین زندان زابل برای افزایش فشار بر این زندانی سیاسی اقدام به محدود کردن تماس تلفنی وی کرده اند. یکی از عاملین اصلی این مشکلات فردی به نام غلامرضا رضایی مسئول حفاظت زندان است که خود از عاملین ورود؛ پخش و توزیع مواد مخدر در زندان است.
زندانى سیاسى ارژنگ داوودى با وجود ابتلا به بیماری قند و ناراحتی قلبی به دلیل شرایط اسفبار زندان و پس از اطلاع از وضعیت زندانیان سیاسی رجایی شهر و اعتصاب غذای ایشان از روز ۲۹ مرداد ماه؛ اقدام به اعتصاب غذا و دارو کرده است.

 

Comments are closed.