پیام زندانی سیاسی ارژنگ داوودی به هموطنان تظاهرکننده

 

امروز یکشنبه ١٠ دى ماه ١٣٩۶زندانی سیاسی ارژنگ داوودی که سالیان طولانی است که در زندانهای ایران تحت شکنجه است؛ پس از اطلاع از اخبار تظاهرات مردم پیامی به جوانان داد.
بنابه گزارش  سایت خبرى نگاه، داوودی در قسمتی از پیام خود به جوان می گوید:
«همه تان را دوست دارم. همه تان را می بوسم و برای ساختن یک ایران آزاد یک ایران آباد یک ایران دمکرات یک ایران سرشار از عشق و داد و یک ایران مملو از زندگی روی همه تان حساب می کنم».

هم میهنان
آوای گرم و خوش تمنای عدالت را تکرار کن فریاد کن که سپیدای بی پایان بهار سرخ تبار آزادی بر گستره سبزفام سرزمین اهورایی واقعی تر از همیشه نمایان است.
هم میهنان
از درون سیاهچاله های قرون وسطایی زندان زابل فرارسیدن سال ۲۰۱۸ میلادی را به دوست داران جشن و سرور و مهربانی شادباش می گویم. همراه با سر تعظیم فرودآوردن در برابر تمامی جان‌نثاران راه آزادی بشر در این برهه حساس از تاریخ میهن صمیمانه درود می فرستم به پیشگاه بلند تمامی مردمان به پاخاسته بر علیه سرگردنه داری فقیه فاسد به سرکردگی خامنه ای و شرکای شارلاتان ترش
هم میهنان
توجه داشته باشید که بدون انجام تغییرات بنیادین در ساختارهای سیاسی حقوقی کشور حل بحرانهای فراگیر اجتماعی بویژه فلاکت مضمن اقتصادی محال اندر محال است. بنابراین در مراحل پایانی از چهاردهه مبارزه خونین با استبداد سیاه حاکم از همگان بالاخص از همه جوانان برومند میهن خالصانه می خواهم که چاووشان و جان برکفان این هماورد سیاسی را تنها نگذارند و برای رهایی ایران و ایرانی از شر تمامیت ظلم و ستم جاری با صلابت تمامتر به میدان این نبرد ملی وارد شوند.
هم میهنان
همه تان را دوست دارم. همه تان را می بوسم و برای ساختن یک ایران آزاد یک ایران آباد یک ایران دمکرات یک ایران سرشار از عشق و داد و یک ایران مملو از زندگی روی همه تان حساب می کنم.
زنده باد ایرانی پاینده باد ایران
پیش به سوی سومین انقلاب رهاییبخش یعنی انقلاب دمکراتیک ایرانیان
ارژنگ داوودی زندان زابل
یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ خورشیدی
۳۱ دسامبر ۲۰۱۷ میلادی

Image may contain: 1 person, sitting and indoor

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *