احتمال سکته دوباره ى رضا شهابی در زندان رجائی شهر

 

روز گذشته چهارشنبه ٢٩ آذر ماه ١٣٩۶در آخرین ملاقات خانواده ى رضا شهابی، با وى علائم سکته جدیدی در بدن رضا مشاهده شده است
بنابه گزارش سایت خبرى نگاه، پلک چشم چپ رضا شهابى بی اراده بسته شده، از چشم چپ بی اراده اشک می ریزد، سمت چپ لب هایش کج شده، موقع راه رفتن پای چپ را روی زمین می کشد، نیمه چپ صورتش ورم کرده و بی حس است و در زیر چشمشش فرو رفتگی ایجاد شده است.
گفتنى است، شهابی پس از سکته اول در روز ۲۲ آذر که باعث شد بیمه چپ صورتش ورم کند و زیر در چشمش فرو رفتگی ایجاد شود. مجدد پنج شنبه ۲۳ آذر در خواب خون دماغ می شود و لخته خون در حلقش جمع می شود و با اینکه پزشک زندان حال وی را وخیم تشخیص می دهد و عارضه های جدید مذکور در بدن وی قابل مشاهده بوده است. اما دو روز بعد در روز شنبه به بیمارستان اعزام می شود.

پزشک متخصص برای وی رادیو گرافی، رادیو تراپی دابلر و آزمایش تجویز کرده است ولی متاسفانه به دستور رئیس زندان دوباره به زندان بازگرداندند و بستری نکردند و هنوز دستورات پزشکی در موردش را انجام نداده اند. یک منبع مطلع گفت:”هر لحظه ممکن است اتفاق غیر قابل برگشتی برای رضا شهابی رخ دهد با این وجود مسئولان زندان و دادستانی تهران به وی بی توجهی می کنند. سندیکا بی توجهی نسبت به بیماری های رضا شهابی را محکوم می کند و خواهان اقدامات درمانی فوری برای وی می باشد”.

Image may contain: one or more people

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *